AKTUALNOŚCI

 
 

 

ALERT GM-S II kolor czarny

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ALERT GM-S II

Sygnalizatory dostępne w dwóch kolorach: Czarnym i Jasnoszarym

W komplecie:

 

panel, zasilacz, sonda, instrukcja, gwarancja

Cena brutto 299,00 zł (bez dostawy)

Informacje ogólne

Ustawienie Alarmowego poziomu załączenia sygnalizatora następuje w trakcie montażu.

Poziom ten może być ustawiony dowolnie na życzenie użytkownika, uwzględniając rezerwę czasową kilku dni od zasygnalizowania stanu alarmowego do całkowitego napełnienia zbiornika szamba.

Zielona dioda "OK." (nr. 1 rys. poniżej) informuje, że urządzenie jest w stanie czuwania i poziom fekaliów w zbiorniku nie osiągnął poziomu alarmowego.

Zapalenie się czerwonej diody migającej (nr. 2) oraz włączenie się sygnału dźwiękowego informuje, że poziom cieczy - szamba w zbiorniku osiągnął poziom alarmowy. Jest to sygnał, że należy zlecić wywóz nieczystości płynnych w terminie nie dłuższym niż został on ustalony przy montażu. W tym czasie można normalnie korzystać ze wszystkich urządzeń sanitarnych.

Model GSM III po przejściu w stan alarmowy może wysyłać SMS-y do ośmiu abonentów np.: do właściciela nieruchomości, do firmy asenizacyjnej (wywożącej ścieki), służb technicznych, itp.

Wysłanie SMS-ów wymaga jednak zaprogramowania urządzenia. (patrz zakładka NOWOŚCI).

Należy pamiętać, że ilość dni rezerwy czasowej jest wartością przybliżonż wyliczoną na podstawie średniego dziennego zużycia wody.

Sygnał dźwiękowy można wyłączyć  za pomocą przycisku (nr.3).
Wyłączenie sygnału dźwiękowego będzie sygnalizowane przez zapalenie się niebieskiej diody (nr.4), czerwona dioda migająca nadal będzie sygnalizowała stan ALARMOWY.

Naciśnięcie przycisku "C" (nr.5) spowoduje ponowne uruchomienie sygnału dźwiękowego jeťeli zbiornik jest pełny.

Po opróżnieniu zbiornika (szamba) należy zresetować urządzenie przyciskając przycisk „C”, sygnalizator przejdzie w stan czuwania, co będzie sygnalizowane świeceniem się diody zielonej.

Czasami, po opróżnieniu zbiornika przez pewien czas (do kilku godzin) nie można zresetować urządzenia. Zjawisko to może być spowodowane wolnym obciekaniem cieczy z sondy.
 

obs�?uga

Wygląd panelu Sygnalizatora

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl